مزایا و معایب خرید آنلاین فرش

خرید اینترنتی دیگر مختص گروه خاصی از کالاها و یا بخش خاصی از جامعه نیست و در حال حاضر اکثریت مردم با خرید اینترنتی آشنا هستند . امروزه اکثر وسیله های فیزیکی و حتی خدمات رو میشه آنلاین خرید  کرد و سفارش داد و با توجه به مشکلات ناشی از بیماری کرونا و ماندن در خانه بهترین راه حل برای خرید فرش هم آنلاین می باشد .

مزایای خرید اینترنتی فرش چیست؟

در خرید آنلاین شما با خیال راحت در هرزمان می توانید به وب سایت آکافرش مراجعه کرده و از میان ده ها طرح موجود در وب سایت طرح مورد نظر خود را بر اساس ابعاد فرش ، رنگ فرش ، تراکم و شانه فرش انتخاب و با سایر فرش ها مقایسه کنید . همچنین با اختیار بیشتری نسبت به خرید فرش مورد نظر خودتان تصمیم بگیرید.

توضیحات مختص به هر محصول در بخش توضیحات آن محصول وجود دارد و اگر هم سوالی داشته باشید می توانید در قسمت نظرات ٬ پرسش و پاسخ و یا از طریق تماس با شماره های پشتیبانی به جواب برسید.

یکی از مزایای اصلی خرید اینترنتی فرش این است که شما می توانید از نظرات سایر کاربران و خریداران بهره مند شوید .برای مثال اگر کاربری از خرید خود راضی باشد شما از تجربه مصرف وی باخیر می شوید و این کار سبب می شود تا با خیال راحت انتخاب کنید .

معایب خرید اینترنتی فرش

در حالت عادی که شما به یک فروشگاه فرش مراجعه می کنید می توانید فرش را لمس کنید و تمامی سوالات خود را همان لحظه از فروشنده بپرسید ولی در خرید آنلاین این امکان وجود ندارد و معمولا کمی باید صبور باشید .

 

چطور به خرید اینترنتی اعتماد کنم

تصویر نماد اعتماد الکترونیکی
تصویر نماد اعتماد الکترونیکی

تمامی وب سایت های معتبر دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند که معمولا در قسمت فوتر (پایین صفحه وب سایت) قرار داده می شود و دارا بودن نماد به این معناست که مشخصات و آدرس صاحب وب سایت احراز شده است و این وب سایت قانونی می باشد .وقتی روی نماد کلیک کردید به وب سایت enamad.ir هدایت می شوید و می تواند مشخصات ٬شماره تماس٬آدرس وب سایت و تاریخ انقضای نماد را مشاهده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *